• Welcome to Hidrosil

    CONTACT

  • Working with discipline brings the quality

    CONTACT

HİDROSİL HİDROLİK SİLİNDİR İLE GELECEK DAHA SAĞLAM

Caterpillar, Komatsu, Hitachi, Volvo, Hyundai, Atlas Copco, Sandwik, Daewoo Doosan ve Hidromek gibi dünya markalarının iş, inşaat ve maden makinelerine yönelik “aftermarket” silindir üretimi yapan Hidrosil, her bir yapının çok daha sağlam olmasını sağlayan çözümleri ile yanınızda! Üretiminin %70’ini başta Avrupa Kıtası ve Amerika Kıtası olmak üzere, yaklaşık 50 ülkeye ihraç eden şirketimiz, kalitesini yaygın ulaşım ağı ile taçlandırıyor. Sektördeki 25 yıllık deneyimi ile hidrolik silindir kalitesini çok daha geniş bir coğrafyaya yayan Hidrosil, bu konusundaki tecrübelerini güç ve kalite ile birleştiriyor.

Üretimde Sözümüz Büyük

Sözümüz büyük; iş, inşaat ve maden makinelerine yönelik olarak sunduğumuz yedek parça gamı ile sektörde en güçlülerin gücüne güç katıyoruz. Uzman ekiplerimiz ve son teknoloji sistemlerimizle başta iş ve inşaat makinesi sektörü olmak üzere pek çok farklı alanda müşterilerimize ve iş ortaklarımıza hizmet veriyoruz. Hidrolik silindir imalatında uzman olan Hidrosil, geleceğin yapılarını şekillendirmeye devam ediyor.

Zengin ürün gamımız ve yaygın ulaşım ağımız ile Komatsu, Hitachi, Volvo, Cylinder ve Caterpillar gibi markaların makinelerinin sürekliliğine katkıda bulunuyoruz.Temel ürün grubu olan mobil sektöre yönelik hidrolik silindir imalatının yanında, iş ortaklarımız ve müşterilerimizin taleplerine eksiksiz olarak cevap verebilme adına: endüstriyel alanda, maden ocaklarında, fabrikalarda ve daha birçok farklı sektöre hitap eden silindirler konusunda da üretim yapıyor, geleceği şekillendiriyoruz.

Türk Sanayisinin Gücü Dünya Sahnesinde

Türk sanayisinin ve yerli üretimin gücünü, yurt içi ve yurtdışında katıldığı her platformda başarılı bir şekilde temsil eden firmamız, üretim kapasitesini her geçen gün arttırıyor. Bu doğrultuda kabiliyetlerini çeşitlendiriyor ve dünya pazarında öncü firmalar arasında yerini sağlamlaştırıyor. Müşteri odaklı yaklaşımıyla her zaman en iyiye ulaşmayı hedefleyen firmamız, kaliteli üretimin yanında sunduğu hızlı ve güvenilir hizmetle sektörde rakiplerinden ayrılan bir yapıda yer alıyor. Sektöre sunduğu katma değer ve yüksek istihdam oranı ile sektörün liderleri arasındaki yerini sağlamlaştıran Hidrosil, iş yaşamına değer katan ayrıcalıkları ile yanınızda olmaya devam ediyor. Çünkü; güç ve güven bizim doğamızda var.